Třída 2.A

Třídní učitel: Monika Gracová

Halloween v naší třídě

Na hodinu angličtiny si pro nás paní učitelka Burkartová společně se žáky sedmého ročníku připravila krásnou hodinu se strašidly a duchy. Trochu jsme se zpočátku báli, ale nakonec jsme si to všichni parádně užili. Děkujeme a těšíme se zase příště.

Hudebně výchovný koncert

Ve čtvrtek jsme se krátce vrátili v čase a zaposlouchali jsme se do tónů vážné i moderní hudby. Zúčastnili jsme se hudebně -výchovného koncertu ve kterém nám p. Fajkus spolu se svým kolegou představil řadu hudebních nástrojů, ale také nám sdělil a představil Mozarta, Beethovena a další velmi známe skladatele.

Den vzniku samostatného československého státu

Dne 25.10.2022 nám žákyně devátého ročníku připravily velmi poutavou prezentaci, která dětem objasnila význam státního svátku Den vzniku samostatného československého státu. Prezentace byla plná her, aktivit i tvoření. Dětem se velmi líbila. Děkujeme.

Den české státnosti

Ve čtvrtek jsme si připomněli Den české státnosti. Rozzářili jsme nejen naši třídu, ale celou školu žlutou barvou- barvou vznešenosti a hrdosti. Jsme vděční za naši českou vlast.