Akce ŠD

Říjen 2024

2. října                                        Pohádka pro prvňáky

7. – 11. října                               Sběr přírodnin a výroba podzimníčků

14. – 25. října                             Výstava podzimníčků v ŠD

29. října                                       Výlet do ZOO

30. října                                       Běžný prázdninový provoz

31. října                                       Hallowen

V průběhu měsíce října probíhá sběr kaštanů.

ZÁŘÍ 2024

9. září Seznamovací diskotéka

12. září Koloběžkové závody

16. záři Okresní soutěž ŠD v inline bruslení

19. září Drakiáda

V průběhu měsíce září a října bude probíhat sběr kaštanů.

V září jsme přivítali děti do nového školního roku. Nástup do školy byl jako vždy velkým zážitkem především pro prvňáčky. Aby se cítili dobře, připravili jsme pro ně seznamovací diskotéku. Spolu s ostatními dětmi se zúčastnili koloběžkových závodů. Plánovanou soutěž v jízdě na koloběžkových bruslích a nejen to nám překazilo nepříznivé počasí. Drakiádu jsme si ale nenechali ujít a udělali jsme dobře, protože dráčci létali, jakoby nám chtěli dokázat, že vše je v nejlepším pořádku. Vítr fouká, sluníčko svítí a voda už zase teče jenom tam, kde téci má.

Prázdniny 2024

V srpnu zajišťovala naše ŠD provoz pro zájemce z celé Opavy. A tak se u nás scházela zhruba čtyřicítka dětí, pro které vychovatelky připravily celou řadu pěknýc...

číst více