Branný den

31.5. se na naší škole konal branný den. Celá naše škola vyrazila do městských sadů, kde jsme si prověřili své dovednosti na vodě, ve zdravovědě. přírodovědě, orientaci, obratnosti, střelbě a v hodu na cíl. Děti 1.- 4. tříd měly navíc stanoviště policie a hasičů a všechny úkoly zvládaly společně i se svými třídními učiteli. Děti 5.- 8. tříd zvládli stanoviště ve skupinkách formou závodu. Naši deváťáci pomáhali zabezpečit jednotlivá stanoviště a byli moc šikovní...Ze závodníků se nejlépe dařilo družstvu Machanec, Šíl, Dobrotka, Olšanská, Martinák, dále družstvu Honková, Hrbáč, Suchánková, Postupová a Šedová a družstvu Kučová, Goldman, Ondračka, Faul...tito všichni ve svých kategoriích zvítězili. Branný den se nám vydařil, sluníčko svítilo, kdo chtěl, tak se okoupal a opekl si špekáček, tak jsme byli všichni spokojení:-)
 

Fotogalerie